Firmamız 2007 yılında İstanbul merkezli pastacılık sektöründe endüstriyel, kimyasal ve pasta ekipmanları olarak hizmet vermek amacıyla ticari hayatına başlamıştır. Kaliteli ürün kaliteli işgüçü ve kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş burada ilkelerinden taviz vermeden istikrarlı ve sağlam adımlarla daha iyiye ulaşma hedefiyle çalışmış başarılı sonuçlar elde etmiştir.firmamızın yükseliş trendi kuruluşundan bugüne kadar devam etmiş olup gün geçtikçe artan müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Firmamızın Hedefi

Kendi alanında kuruluşundan bu güne kadar şeçkin müşteri kitlesi ile pastacılık sektöründe endüstriyel , pasta kimyasalları ve pasta ekipmanları ürünleriyle bir ekol olmuştur. Sınırlarını her zaman bir adım öteye taşımayı bilen Gıdacıbaşı bulunduğu yerin vazgeçilmezliğini her zaman korumaya gayret edecektir. Öncelikli kalite anlayışı her zaman devam edecek ve müşteriye verdiği önemi koruyacaktır.konusunda uzman personeli ve çağdaş üretim teknolojisini her geçen gün dahada ileriye taşımaya gayret edecektir.

 

Gıda Güvenliği Politikamız ;
 

Gıda katkı maddeleri , gıda aroma ve boyaları ile baharat çeşitlerimizin paketlenmesi ve satışı süreçlerinde;
Yasal gereklilikler ve müşteri beklentileri doğrultusunda güvenilir tedarikçiler ile iş birliği yapmanın sağladığı fayda ile birlikte sağlıklı, güvenilir ve hijyenik koşullarda üretim/paketleme gerçekleştirmek ,tüm personelin gıda güvenliği bilinci kazanmasını ve sürekli gelişimi sağlayan eğitimler ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Firmamız, gıda güvenliği standartı olan Iso 22000 belgesine sahiptir.

 

Vizyonumuz:


Ulusal markaların/ market zincirlerin ana tedarikçileri arasında bulunmak ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak.


Misyonumuz:


Pastacılık sektöründe gıda katkı maddeleleri, boyaları ve baharat çeşitleri  kapsamında güvenilir hammadde kaynakları ile işbirliği yaparak gıda güvenliği bilincinin yüksek seviyede olduğu üretim gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetinde fark yaratmak.